zakwaszenie organizmu

Czego objawem może być zakwaszenie organizmu?

zakwaszenie organizmuStosunek między kwasem i podstawowym (alkalicznych) zakwaszony mierzona jest w skali od 1 do 14 i w tej skali nazywa się „pH”. W tej skali liczba 7 jest zgodny neutralna substancja. Powyżej 7 substancja jest głównym lub zasadowym, a poniżej-kwaśnym.Krótko mówiąc, te dwie substancje, kwasy i zasady (baterie alkaliczne), są przeciwstawne, i po zmieszaniu w odpowiednich ilościach okazuje się zrównoważoną substancja, czyli o neutralnym ph. Krew musi utrzymać ph 7,365, czyli trochę bazową.Fizjologiczne choroby, w większości przypadków, są wynikiem wysokiego poziomu kwasu, zakwaszonym organizmem który niszczy nasze ph równowagi do tego stopnia, że organizm wykazuje objawy choroby.

Jak wyglądają badania?

Wewnętrznych regulacji systemu, w tym oddechowe, naczynia, trawiennych i hormonalne, pracują, aby utrzymać bardzo czułego równowagi kwasowo zasadowej. Gdy ta równowaga nie istnieje, w początkowej fazie mogą wystąpić łagodne objawy, takie jak wysypka na skórze, bóle głowy, alergie, przeziębienia i problemy z łonie.Ponieważ organizm nie może wytrzymać długotrwały brak równowagi z biegiem czasu, problemy zakwaszania prowadzą do coraz bardziej złożonych sytuacjach zdrowotnych. Przy pogorszeniu i osłabienia narządów i układów pojawiają się problemy z tarczycą, wątrobą, nadnercza i innymi.

Jeśli ph jest znacznie odbiega od ph, stężenia tlenu w komórkach nasilają się, a metabolizm komórkowy ustaje. W obliczu tego śmiertelnego niebezpieczeństwa organizm reaguje, biorąc zapasy zakwaszenie organizmu to niebezpieczny objaw minerałów znalezionych w tkankach miękkich kości (wapń) i mięśni (magnez), gdzie, oczywiście, pojawiają się problemy z brakiem tych minerałów, które są kluczowe dla ich funkcjonowania. Tam powstają znane choroby szkieletu i zębów.Kości, utraty minerałów, obniża ich wytrzymałość i elastyczność, tracą gęstość kości i występuje osteoporoza, zapalenie stawów i następuje reumatyzm, zapalenie stawów, zapalenie stawów międzykręgowych zużywają się, tworząc rwa kulszowa i inne dobra ilość chorób spowodowanych brakiem minerałów i wody w kościach.

Przyczyny i objawy zakwaszenia organizmu

Innym ważnym czynnikiem, w którym kwasowość wpływa na funkcjonowanie organizmu, jest aktywność enzymów. Enzymy niestrudzony w pracy, i w rzeczywistości objawy stoją za wszystkimi biochemicznymi przekształceniami naszego organizmu, od których zależy funkcjonowanie narządów. Enzymy mogą wykonywać swoją pracę tylko w zrównoważonym środowisku. Jeśli pH nie jest poprawna, twoja działalność może być przerwana lub nawet całkowicie wstrzymany. Pierwsze powoduje choroby, a po drugie, oczywiście, śmierć.

Jeśli kwasowość rośnie i osiąga takiego poziomu, że krew nie może wyrównać ją z zasobami, skradzioną z systemów organizmu, aby pozbyć się problemu, zacznie skraplać tę resztę kwasu w tkankach, niebezpieczne a w tym czasie system limfatyczny, główny aktywator systemu immunologicznego, musi zneutralizować jej. Jedyny sposób, w jaki ten system może objawom działać zakwaszenie organiz w celu osiągnięcia równowagi tkanek, to wyciągnąć kwasu stamtąd i oddać je w krew. Już zaczęło się to błędne koło, utrata większej ilości minerałów i ich podstawowych funkcji wywołał by za sobą obrzydliwe obciążenie dla wątroby i nerek.