Gdy pasja kulinarna jest ogromna

Gdy pasja kulinarna jest ogromna

Gdy sam mówisz  „Jestem człowiek, który stoi za warsztacie ciast i ciastek, który nazywa się miłośnikiem kuchni”.  Uwielbiam gotować dla moich przyjaciół, i doszedłem do wniosku, że twoje hobby, aby podzielić się z jak największą liczbą ludzi”. Przyznaję, że nigdy nie marzyłem  o karierze kulinarnej. Jego dziecięce marzenia były zmieniały się często, ale prawie zawsze były jakieś przeszkody w cieniu. Po pierwsze, on przedstawił się jako doświadczony myśliwy na żaby końcu wybrzeża kraju jest niewielka i jak pełnoprawnym członkiem pięć. Następnie marzył, aby zostać policjantem. „Mam bardzo romantyczne wyobrażenia o zawodzie – mówi. Myślałem, że szukała wiele bohaterstwa i staranności. Chciałem zbadać skomplikowane sprawy kryminalne. Zawsze lubiłem czytać Krym i, być może, mi ten pomysł przyszedł od czytania książek”.

A może swoja restauracja ?

A może swoja restauracja ?Jak to często bywa w życiu, rzeczywistość i marzenia są różne. Tak ukończył politologię. W porządek życia, w czasie studiów pracował w przedsiębiorstwa gastronomicznego. „Tak, ja przypadkowo zaczął gotować, ale robię rzeczy, mające swoją magię, wzbudziło moją ciekawość, i nie mogłem się oprzeć” – mówi młoda damo. Przyznaje, że przygotowuje się jedzenie, ale nie dla siebie, ale dla innych ludzi. Z bogatego w świecie gotowania zwłaszcza jej przyciągnął. Powodem tego, że daje jej nieograniczoną swobodę improwizacji. „Większość rzeczy, które przygotowane, przygotowanie samodzielnie lub zrobić zwykłe przepisy w trakcie pracy” – wyjaśnia. Po pierwsze, kto przekonał niepowtarzalny smak i jakość kulinarne umiejętności, oczywiście, jej przyjaciele. Są one również do promowania swoich słodka pokusa, i dlatego pomysł na coś nowego.

Wirtualne warsztaty, które myślę, że wkrótce przekształcić się w bardzo realistyczny, miejsce do deserów, historia. On został stworzony spontanicznie, wiosną. Zrobiłam dwa ciasta dla bardzo bliskich przyjaciół. Do wielkiej moim szczęściu, smakują jak 30 swoich gości. A ponieważ ja przez długi czas zajmował się produkcją cukierków, postanowili, że ich uranu na atrakcyjny wizerunek i rysować, a potem pokazywać je w wirtualnej przestrzeni. Sieci społeczne odgrywają kluczową rolę. Bardzo szybko, ponownie dzięki znajomym udało mi się do popularyzacji strony internetowej  i w ten sposób stał się dostępny dla wielu użytkowników Internetu.

Miłość do pracy

Miłość do pracyNie zgadzam się, że kobiety są bardziej subtelne w słodycze, niż mężczyźni. Jestem pewien, że przedstawiciele obu płci nie jest skomplikowana zespół zdolności  i takich pokus. Mówi, że wielu z jej przyjaciół płci przeciwnej nie tylko wtedy, gdy istnieje co i kiedy gotować ciasta. „Aby z nimi konkurować, kto zaproponuje najlepszy przepis na” buźkę musi być cukierki. W szczególności, podkreśla, że nie lubi standardowe rzeczy, i twierdzi, że jej największą przyjemnością chcę wymyślać gadżety, które nikt nie był przygotowany.

Przepisy na arkuszu zapisu, co znajdziemy pod ręką. Staram się je powtórzyć, ale jest to trudne dla mnie, odchodzą na bok, przyznał. Przeszedł, że ostatecznie wynik jest dobry. Często udaje mi się uzyskać ten sam smak, ale wizualnie to nie jest tak łatwo zrobić desery, jak były ostatnio. Moja praca wpływa na nastrój, i człowiek nie przyznaje się, aby coś uzyskać. To dla mnie najlepszy sposób na Ogrodowej smak ludzie, a nie wszystkie na tym samym kątem miłosierdzia.

Osoba którego widziała przez doświadczonych szefów kuchni-własnej, z którymi pracowała w ciągu ostatnich lat. Bardzo jej pomóc i przyjaciół, którzy zawsze byli uczciwi i hojny z jego komentarzy na konto cukierki, które są czasami się nie podoba, z chęcią da jej porady i wskazówki.