SlimFast dieta plusy i minusy

SlimFast dieta plusy i minusyWiele konsumentów są zaznajomieni z planem diety SlimFast bo widzieli potrząsanie i bary na półkach sklepu spożywczego i apteki na Rok. Ale produkty zmieniły się przez te lata, i najnowsza wersja SlimFast diet oferuje więcej różnorodności.

Co to jest Plan SlimFast diety?

Jeśli będziesz postępować zgodnie z planem diety https://www.cnsfoundation.org/diet-lite/ SlimFast, będziesz jeść sześć razy dziennie. Harmonogram zasilania zawiera jeden pełny posiłek do wyboru (500 kalorii dla kobiet, 800 kalorii dla mężczyzn), dwa koktajl lub koktajle i trzy 100-kaloryczne przekąski. Można zakupić przekąski SlimFast lub zrobić własne przekąski w warunkach domowych. Plan pozwala ci jeść poza domem lub gotować w domu i cieszyć się alkoholem, chociaż zalecają ograniczenie spożycia alkoholu.

Według SlimFast, kobiety na diecie spożywają około 1.200 kalorii w dzień na planie i ludzie spożywają 1.600 kalorii dziennie. Pozwala to zapewnić ciężar stratę w wysokości około 1 do 2 funtów tygodniowo.

Cena planu SlimFast będzie różnić się w zależności od ilości masy musisz stracić, a liczba produktów, które kupujesz. Na przykład, jeśli robisz swoje własne przekąski, plan, prawdopodobnie, będzie taniej.

30-dniowy zapas koktajli SlimFast (dwa koktajle dziennie) wynosi od 60 do 70 usd. Sproszkowany produkt taniej, niż zakup gotowych koktajli. Przekąski wahają się w cenie, ale zwykle kosztują około 1 $za pakiet, gdy je kupujesz hurtowo. W ten sposób 30-dniowy zapas (3 posiłki dziennie) będzie kosztować około 90 usd. Planowana miesięczny koszt diety SlimFast wyniesie około 150 usd plus koszt jednego podstawowego posiłku w ciągu dnia.

Co w SlimFast trzęsie?

Składniki koktajlu SlimFast, który można spożywać, będą się różnić w zależności od odmiany, które można kupić. Nowsze wstępne potrząsanie i Smoothies zasilania zapewniają więcej białka i mniej węglowodanów niż pierwotnie drżenie.Co w SlimFast trzęsie?

Wartość odżywcza Original SlimFast Chocolate Royale Shake Mix (z ośmioma troy odtłuszczonego mleka w): 190 kalorii, 3,5 grama tłuszczu i 0,5 grama nasyconego tłuszczu, 20 g węglowodanów, 5 g błonnika, 13 g cukru, 20 g białka.

Składniki: podstawowy (pierwszy) składnik w oryginalnym SlimFast czekoladowy koktajl wymieszać Royale-to hodowla a następnie kakao, olej słonecznikowy i inne składniki. Inne smaki początkowo SlimFast mieszania drżenie mają fakty zasilania podobnie ale nie identycznie do tych numerów.

Wartość odżywcza Original SlimFast Chocolate Royale Shake: 190 kalorii, 3,5 grama tłuszczu i 0,5 grama nasyconego tłuszczu, 20 g węglowodanów, 5 g błonnika, 13 g cukru, 20 g białka.

Składniki: główny składnik w oryginalnym SlimFast czekoladowy Fortepian pompuje wodę, a następnie cząstki stałe mleka i oleju. Inne smaki początkowo Slimfast wibracji mają fakty zasilania są podobne ale nie identyczne do tych numerów.​

Wartość odżywcza Advanced Nutrition SlimFast Creamy Chocolate Shake Mix: 180 kalorii, 8 g tłuszczu, 1,5 grama tłuszczów nasyconych, 6 g węglowodanów, 5 g błonnika, 1 g cukru, 20 g białka.

Składniki: po wody, podstawowe składniki w postępowych Встряхиваниях zasilania zawierać казеинат wapnia (białko czerpiącym z mleka), koncentrat białka mleka, olej canola, kakao, загустки, i sweeteners. Inne smaki są fakty zasilania które są podobne ale nie identyczne do tych numerów.

Wartość odżywcza Advanced Nutrition SlimFast Creamy Chocolate Smoothie Mix (mixed osiem troy odtłuszczonego mleka w): 190 kalorii, 3,5 grama tłuszczu .5 gramów tłuszczów nasyconych, 20 g węglowodanów, 5 g błonnika, 13 g cukru, 20 g białka.

Składniki zawierać izolat serwatki proteina, izolat białka soi, kakao, olej słonecznikowy, загустки, i sweeteners.

Jeśli porównać składniki i wyżywienie dla tych produktów z typowym smoothie, to robisz w domu od narysu z świeżymi плодоовощами, nasiona włókien-bogatych ludzi, i innymi zdrowymi składnikami, są prawdopodobni być rozczarowany. Byłoby niezwykle znaleźć olej lub sztuczne substancje słodzące w większości tradycyjnych receptur smoothie. Ale wiele osób, które kupują SlimFast cieszą się wygodą produktów. Więc co zrobić pożywne koktajle w domu nie jest rozwiązaniem.

przekąska

Sto kalorii przekąski pakiety są częścią rozszerzonego programu SlimFast zasilania. Posiadamy szeroki wybór produktów do wyboru, tak, że można prawdopodobnie znaleźć coś, aby zaspokoić swoje słodkie lub słone pragnienia. Na przykład, można kupić solone śmietanę i cebulę pieczone chipsy, kiedy chcesz coś słone i kok z cynamonem wirowa siąpił chipsy, kiedy trzeba, aby zaspokoić twój słodki ząb.

Fakty zasilania zmieniają przekąska dla każdego, ale każdy smak zapewnia i białko i błonnik. Prawdopodobnie będziesz czuć się usatysfakcjonowani po posiłku (i w rezultacie będziesz jeść mniej), po wypełnieniu żywności w błonnik i białko.

Korzyść

Jeśli nie jesteś pewien, czy pasuje ci ten plan diety, należy rozważyć niektóre z zalet SlimFast diet.

Dieta łatwo dostępne. Znajdziesz produkty praktycznie w każdym supermarkecie, sklepie spożywczym i aptekach na terenie całego kraju.Korzyść

SlimFast może być tańsze, niż inne diety, które uważasz. Niektóre plany diety, takie jak Jenny Craig, Nutrisystem i Weight Watchers, wymaga od ciebie zaangażowania długoterminowego programu, aby uzyskać najniższą cenę. SlimFast nie wymaga żadnych zobowiązań w ogóle. Możesz spróbować go w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca, nie anulowaniu subskrypcji na zasilanie lub plan.

Ten plan jest bardzo łatwe do naśladowania. Żadne jedzenie nie z ograniczeń i sterowanie części nie jest zbudowane wewnątrz przy zakupie pakowane produkty przekąska. Ponadto, jeden posiłek w ciągu dnia, który ci się podoba, pozwala spożywać więcej kalorii, niż niektóre inne diety, które polecają 300 lub 400 kalorii.

Liczenie kalorii jest wbudowany, więc nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację, prowadzić dziennik lub rejestrować produkty. Prawie wszystkie obliczenia wykonane za ciebie, za wyjątkiem jednego codziennego posiłku.

Ćwiczenia są zachęcane zgodnie z planem, choć nie ma oficjalnej programu nie przewidziano.

Niektóre naukowe studia demonstrowali pomyślnie utratę wagi z programami wymiany jedzenia jak SlimFast. Chociaż wiele badań obejmowały mającą poparcie lub programy edukacyjne w ramach badania.