TYPY KELNERÓW

Dalekich lub bliskich, zawodowych lub mylić!!! lub automaty: jest tak wiele rodzajów kelnerzy, że nie można by było sklasyfikować je wszystkie. Ale jak dla taxónomos, przynajmniej spróbujemy.Między szpikulec omlet, i klient nie może się doczekać, kelnerzy wśród trzcin i wole przegrzany, między kawą, реаниматолог i specjalista zombificado i między analitykiem kieliszek Riedel i perfekcjonizm serwetki, które wykorzystuje inspektor instrukcja Repsol.

kelnerzy

W tej ogromnej, ogromnej, niemal niezmierzone przestrzenie, mieszka kelner: to królestwo możliwości-to ich domena.Dywersyfikacja hotelowo-restauracyjnego biznesu -bar parafii do trzech gwiazdek – zostawił nam typologia camareril fascynujące. My fani, wszyscy, prawie jak od catalogaciones i taksonomii. Tutaj mamy niedokładne i subiektywnej kelnerzy bliskości, że nie Żelazko, obrusy na stół, nie mierzy, z wędką, odległość między talerzem i kieliszek. Chwała i cześć egregio się obfitością i mokremi ofiarami!

Kelnerzy powinni dobrze wyglądać

Spędziłem pięć lat w szkole, kelnerzy a ja nigdy nie wziąłem kawę, co by nie środek przeczyszczający. Tajemnicy niezgłębionej, dlaczego nie ma ani jednej kawiarni uniwersytecki zrób NAPAR środowiska godnych-to wielka zagadka naszych dni. Mam dwie teorie: albo jest duża loggia kelnerzy, którzy starają się dominować w świecie, podważając jelita grubego przyszłej elity intelektualnej; albo jest to próba dość rzadko demokracji: kawa deleznable równy, profesor i student, po pierwsze, w roli uniwersyteckiego artysty kształcenia podyplomowego. Na moim wydziale, co najmniej, cieszył humanitarny. To był budynek Filozofii, nie trudno było przypomnieć nam, za nasze nazwiska, choć kelner nas pamiętał naszymi narodami (mały mimośród, nie ma znaczenia).Wiedziałem, że bierzesz toast, jaki rodzaj kawy wolisz i w jakiej części panelu nosisz: to bardzo miłe, kiedy przyjeżdżają studiować Hegla. Ale kiedy wyszłam z prowincji i przyjechał do Madrytu, moja walizka, zanurzone w marzenia, i moje oczy, stanowisk, na przyszłość, zrozumiałem, dlaczego w dużych miastach aniquilan ludzi: maszyny, aby zamówić Śniadanie. Strzałki około moneditas, dajesz mu przycisk, pojawia się to, co dajesz kelnerowi i ci zmienia zespołu. Stało się to, gdy straciłem wszelką nadzieję.

Świąteczny obiad, Restauracja nośników loty, plac środowiska, intymne, średni elegancki. Strona została grill. Kelner, logując się do drzwi, uśmiech Kot z Cheshire. Zanim będziemy mogli temu zapobiec, typu, brak list i zaczyna explicárnosla wiersz. Było, przyznaję, umiejętności, godną pozazdroszczenia, aby uniknąć przerw. To jest „cienki”, „cienki” lub „bardzo dobre”. Jaka dodatków w języku! Z jakiej domeny epitet! Nigdy nie czułam takiej ulgi, zamówić kolację. Ale nasz kelnerzy wciąż trzymał na super w rękawie: pytaj co minutę i pół, jeśli wszystko było do naszego gustu: jeśli mięso było jeszcze gorąco, jeśli chcemy więcej wina, jeśli będziemy potrzebowali więcej. Zobacz przeszkadzać nadal przyjazny, nie jest w zasięgu każdego.

W ostatnim czasie rozprzestrzenił typu kelnerzy, który chce stać się twoim przyjacielem. Mówisz tak, jak gdyby grali razem w piłkę nożną w szkole po ataku łatwe w ColaCao. Siedzi przy stole, sprawia, że chistecitos. Jaka katastrofa! Duża broń kelnera i stworzyć między nim a klientem, odległości: odległość od fartuch lub panel. „Ja słucham z przyjemnością, ale nie jestem twoim przyjacielem”. Może to dlatego, że jestem jednym z tych klientów, kelnerzy bezdusznych i mnie mdłości pełną piersią. Jestem człowiekiem swojego czasu! Dlatego wolę na następny kurs.